БИЛЕЋКИМ ОСНОВЦИМА СРЕБРНА МЕДАЉА НА ТУРНИРУ У МАЛОМ ФУДБАЛУ

Eкипа Основне школе "Петар II Петровић Његош" из Билеће освојила је друго мјесто на финалном турниру Малих олимпијских игара Републике Српске у малом фудбалу. На турниру који је током викенда одржан на Палама у мушкој конкуренцији учествовало је шест екипа, које су биле подијељене у двије групе.

Билећки основци на старту такмичења поражени су од ОШ "Петар II Петровић Његош" из Теслића резултатом 3:2,а у другом мечу побиједили су ученике из Приједора резултатом 3:1.

У полуфиналном мечу Билећани су савладали Основну школу "Вук Караџић" из Бијељине резултатом 3:1, а у борби за прво мјесто билећки основци поражени од Основне школе "Вук Караџић" из Вишеграда резултатом 2:1.

За Основну школу "Петар II Петровић Његош" Билећа играли су: Никола Ђорђић, Стефан Суџум, Огњен Милидраговић, Урош Пухало, Марко Вујовић, Марко Милошевић, Александар Миливојевић и Радован Турнић. Тренер екипе био је професор Мирослав Перућица.