ОБАВЈЕШТЕЊЕ ЦЕНТРА ЗА СОЦИЈАЛНИ РАД БИЛЕЋА

У складу са новонасталом епидемиолошком ситуацијом и предузетим мјерама у циљу сузбијања ширења вируса у оквиру наше локалне заједнице, а како бисмо омогућили неометан процес рада све захтјеве везане за дјелатност Центра за социјални рад можете поднијети путем телефона како је прописано Законом о општем управном поступку. У складу са тим, о телефонском позиву службеник ће сачинити записник, а на основу распореда странака који се прави на дневном нивоу странка ће бити обавјештена ког дана ће донијети неопходну документацију за остваривање права или уколико су у могућности исту доставити електронским путем. Захтјеви се такође могу запримити електронским путем у складу са Законом о општем управном поступку „електронским путем достављен поднесак сматра се поднесеним у тренутку када је орган странци послао потврду о пријему поднеска“. Напријед наведено омогућава задовољавање права странака, али исто тако и поштовање мјера и наредби, а све у циљу спречавања ширења вируса.

Контакт телефони: канцеларија 059/380-591

Референти:1.Капор Ранка 065/987-627

Референти: 2.Табаковић Јелена 065/713-952

Електронским путем : Ова адреса ел. поште је заштићена од спамботова. Омогућите JavaScript да бисте је видели. Ова адреса ел. поште је заштићена од спамботова. Омогућите JavaScript да бисте је видели.