Општина Билећа организује откривање табле „Универзална спортска дворана ТИЈАНА БОШКОВИЋ Билећа“.

Скупштина општине Билећа једногласно је донијела одлуку да најрепрезентативнији спортски објекат у Билећи понесе име по најбољој одбојкашици свијета - нашој Тијани Бошковић која је прве спортске кораке направила у овој дворани.

Поштовани суграђани, позивамо вас да достојанствено поздравимо најбољег, најпоштованијег и у свијету најпризнатијег амбасадора Билеће. Пожелимо Тијани много љубави, радости, успјеха и спортске среће.

Тијани у част, за све нас, Општина Билећа организује концерт естрадних умјетника: Гордане Гоце Добранић и Боба Вучура.

Ово је права прилика да Тијани, лично, кажемо велико хвала за сву радост и енергију коју нам је дала.

Петак, 19. јул 2019. године, 20 часова, Плато испред спортске дворане! Добро дошли!