Почело асфалтирање главне улице у Билећи

У Билећи је данас почела санација и асфалтирање главне улице, након што је завршена реконструкција водоводне и канализационе мреже.
Наредних дана почеће припреме и за асфалтирање Улице Обилићев вијенац, а након тога и девет стотина метара магистралног пута Билећа-Требиње.

"Након прве фазе пројекта прелазимо на санацију и асфалтирање улица у центру града. Поред улица које су оштећене током реконструкције водоводне и канализационе мреже санираћемо и освјежити и остале улице које планирамо у редовном годишњем одржавању", рекао је Раденко Попара начелник општинског Одјељења за просторно уређење и стамбено-комуналне послове.
Радове на магистралном путу изводи предузеће "Путеви Републике Српске", док радове у главној улици ради фирма "ХП" из Мостара.
За асфалирање главне улице и санацију тротоара Општина Билећа је издвојила 180.000  КМ, а рок завршетка радова је 5. новембар.