ПРЕМИЈЕР ВИШКОВИЋ ОДРЖАО РАДНИ САСТАНАК СА ПРЕДСТАВНИЦИМА НАШЕ ОПШТИНЕ

Предсједник Владе Републике Српске Радован Вишковић посјетио је данас Билећу, гдје је са надлежним из општине одржао радни састанак и присуствовао свечаној церемонији завршетка прве фазе водоводне и канализационе мреже.

Вишковић је честитао свим грађанима Билеће крсну славу и истакао добру сарадњу Владе Републике Српске и локалне заједнице.

„Свети Сава, као наш најзначајнији просвјетитељ, обавезује нас да размислимо о нашим поступцима и да се придржавамо онога што је Свети Сава говорио и радио. Нама је значајна и данашња побједа у Билећи, као и инфраструктурна или било која инвестиција широм Српске. Свако ново радно мјесто, инфраструктурни пројекат који ће олакшати живот нашим грађанима широм Републике Српске и унаприједити га је обавеза Владе и локалне заједнице“, рекао је Предсједник Владе Републике Српске Радован Вишковић.

Овим пројектом повећаће се квалитет снабдијевања водом ширег центра града, а урађена је и санација коловоза и тротоара у главној улици, као и дио магистралног пута у дужини од једног километра.

Након свечане церемоније и радног састанка настављене су светосавске свечаности у Дому културе Јевто Дедијер. Крсна слава града завршава се вечерас традиционалном Светосавском академијом.