Промоција књиге "Себи у повјерењу"

У Дому културе „Јевто Дедијер“ у Билећи синоћ је одржана промоција књиге „Себи у повјерењу“, аутора Раденка Којовића из Берковића. О књизи су говорили рецензенти Ђорђе Дабарчић и Ратомир Ћук, затим директор Народне библитоеке у Билећи Ирена Дунђер и аутор. Одломке из књиге читале су Анђела Џелетовић и Данијела Батинић, а програм је обогаћен звуцима женске етно-групе Удружења гуслара и епских пјесника „Војвода Влатко Вуковић“. Организатор промоције била је Народна библиотека „Владимир Гаћиновић“ у Билећи.

Раденко Којовић завршио је Филозофски факултет у Сарајеву, а данас ради као директор у Народној библиотеци у Берковићима. За вријеме рата, 1992, заробљен је и прошао је злогласне логоре: Метковићи,Лора и Крестинац. Ова књига настала је као продукт сјећања на тешке затворске дане.

Прије Билеће ова књига је промовисана у Берковићима, Љубињу и Гацку.