САСТАНАК НЕФОРМАЛНИХ ГРУПА МЛАДИХ И ФОНДАЦИЈЕ „МОЗАИК“ ОДРЖАН У БИЛЕЋИ

Данас је у Билећи одржана промоција рада „Омладинске банке“ испред Фондације „Мозаик“. Презентовано је шест  реализованих пројеката  и уручене захвалнице и признања.

До сада су у сарањи са „Мозаиком“ у Билећи реализовани пројекти: „За чистији град“,  „Канте и клупе за љепши град“, „Зора за Зору Херцеговине“, „Игра без границе“, „Дракуљица castle“ и   „Игралиште  у Златишту“.

„Задовољна сам оним што смо реализовали у току ове године. Од фебруара крећемо у реализацију нових пројеката. Поручујем младима да размисле о новим пројектима које би могли реализовати за добробит наше локалне заједнице“, каже координатор омладинског одбора Дејана Јањић.

Данас је потписан и уговор са  Мрежом савјета ученика  за нови пројекат „ Не прљај, немаш изговор“, у оквиру кога је планирана набавка канти за смеће  које ће бити постављене  у околини Средњошколског центра.