МЉЕКАРИ „ПАЂЕНИ“ НАГРАДА ЗА НАЈЉЕПШИ ШТАНД НА МАНИФЕСТАЦИЈИ „ДАНИ БИЛЕЋКИХ ПРОИЗВОДА И СТВАРАЛАШТВА“

И ове године у оквиру манифестације „Дани билећких производа и стваралаштва“ изабрана су три најљепша штанда. Према одлуци жирија, који су чинили чланови Организационог одбора награда за најљепши штанд припала је Мљекари Пађени, друго мјесто заузео је Алексић комерц, а треће пчелар Дарко Папић. Симболичне награде, слике у камену аутора Петра Милинића уручио им је директор Туристичке организације Никола Бајовић.

Проглашење побједника и додјела признања одржани су у оквиру културно- забавног програма који је приређен на платоу испред Универзалне спортске дворане „Тијана Бошковић“. Овај програм „Влашким играма“ отворило је ГКУД „Алексинац“. У програму су учествовали етно група Василисе, КУД „Зора Херцеговине“, интерпретатор етно пјесама Лана Самарџић, хармоникаши: Алекса Гњато, Марко Стајић и Слободан Јањић Роже, ГКУД „Владимир Гаћиновић“ , народни гуслар Милош Вукоје и рецитатор Анђела Џелетовић.