ПРОСВЈЕТИНА „ВИДОВДАНСКА ПОВЕЉА“ ПРОФЕСОРУ БОГДАНУ ТОМАНОВИЋУ

Професор Богдан Томановић добитник је „Видовданске повељекоју додјељује СПКД „Просвјета“Билећа.  Ову  повељу „Просвјета“ додјељује појединцу који је у току свог рада дао немјерљјив допринос на пољу образовања, васпитања, културе или спорта.

Такође СПКД „Просвјета“ у Билећи сваке године додјељује диплому ученику генерације ОШ „Петар II Петровић Његош“, ОШ „Свети Сава“ и СШЦ „Голуб Куреш“ . Професору Богдану Томановићу и ученицима генерације   Ивани Томановић, Касји Зуровац иДушанки Бјелетић признања и повеља уручиће се у просторијама СПКД „Просвјета“ на Видовдан у 19:00.

Како је саопштено из СПКД „Просвјета“ уличне трке ове године неће бити одржане због радова на реконструкцији канализационе и водоводне мреже.