У ОСНОВНОЈ ШКОЛИ „СВЕТИ САВА“ ОДРЖАН ЗАВРШНИ ЧАС

На кошаркашком терену испред Основне школе „Свети Сава“  синоћ је  одржан завршни школски час. Традиционални програм уз несебичну помоћ учитеља извели су ученици ове школе.

Присутни су уживали у пјесмама малог и школског хора, рецитацијама, игроказима и наступу  фолклораша. „Успјешно смо завршили још једну школску годину у којој смо реализовали  све планиране активности. Можемо се похвалити нашим ученицима који су  остварили изванредне резултате, како у наставним тако и у ваннаставним активностима.“, истакао је директор школе „Свети Сава“  Жељко Самарџић који је на овој свечаности додјелио признања најуспјешнијим ученицима.

Поред Касје Зуровац и Николе Парежанина који су добитници Вукове дипломе награђени су: Зорица Суџум, Анастасија Кешељ, Драженка Шаренац, Драган Антуновић, Анђела Носовић, Драгана Даковић,  Анђела Уљаревић  и Елена Ивезић.

Награђени су и највјернији читаоци школске библиотеке Сара Вујовић Адријана Грбушић.