Skip to content Skip to left sidebar Skip to right sidebar Skip to footer

Настављени преговори око отварања погона за прераду рибе

Начелник Општине Билећа заједно са руководством, данас је угостио власника Фабрике за прераду рибе „Жувела“, Јосипа Жувелу. Разговарали су о неопходним условима како би се у скорије вријеме покренула производња у Билећи.

„Ми смо са господином Жувелом обишли двије потенцијалне локације, неопходно је да се испуне још неки услови  и надамо се да ће ускоро моћи да се крене са реализацијом пројекта отварања погона за прерадурибе у нашој општини“, рекао је замјеник начелника Никола Бајовић.

Потсјетимо, ово је један у низу преговора, јер је власник фирме „Жувела“ већ био на састанку са руководством Општине прије мјесец дана. Отварање погона би имало велики значај јер би олакшало рад женама које свакодневно путују у Столац да раде у овој фирми.

Подијели вијест