Skip to content Skip to left sidebar Skip to right sidebar Skip to footer

Day: March 18, 2021

Закључак о спровођењу мјера за реаговање на појаву болести изазване новим вирусом корона (COVID-19) у општини Билећа

Данас је засједао штаб за ванредне ситуације Општине Билећа, поводом погоршања епидемиолошке ситуације. Апеловали су на суграђане да се придржавају постојећих мјера како би се становништво што боље заштитило. Нагласили су да ће у наредним данима бити појачане контроле провођења заштитних мјера.

Прочитај Више

Кризни штаб одлучио, ускоро формирање радних тијела

Чланови Кризног штаба за праћење епидемиолошке ситуације у Републици Српској усљед корона вируса 2019-nCoV, представници Института за јавно здравство Републике Српске, као и Републичке управе за инспекцијске послове разговарали су данас о погоршаној епидемиолошкој ситуацији у Републици Српској, с циљем разматрања ефеката увођења рестриктивнијих мјера за заштиту здравља становништва, a у складу са препорукама струке.

Прочитај Више