Skip to content Skip to left sidebar Skip to right sidebar Skip to footer

Day: March 19, 2021

Нове мјере у Српској

Директор Института за јавно здравство Републике Српске Бранислав Зељковић након сједнице Републичког штаба за ванредне ситуације рекао је да је максималан број особа на јавним окупљањима смањен на 30

Прочитај Више

Критеријуми за одобравање новчаних средстава за куповину ортопедских помагала у 2021. години

Министарство рада и борачко инвалидске заштите Републике Српске донијело је Критерије за одобравање новачаних средстава ратним војним инвалидима за куповину ортопедских помагала у 2021. години. Новчано право за набавку ортопедског помагала имају ратни војни инвалиди – aмпутирци и ратни војни инвалиди – параплегичари. Захтјев за одобравање новчаних средстава за куповину ортопедског помагала подноси се непосредно Министарству рада и борачко-инвалидске заштите или путем општинског/градског органа управе надлежног за послове борачко – инвалидске заштите.

Прочитај Више