Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Društvo

МИЛОШ МИЛИЋЕВИЋ- ЂАК ГЕНЕРАЦИЈЕ У ОСНОВНОЈ ШКОЛИ „СВЕТИ САВА“

„Титула ђака генерације за мене представља велику част, али и обавезу. Част ми је што сам се истакао у изузетно јакој конкуренцији. Ова награда је и велика обавеза јер ћу је морати оправдати током мог даљег школовања“

ОБИЉЕЖАВАЊЕ ОСАМДЕСЕТ ГОДИНА ОД СТРАДАЊА НАРОДА КОРИЋКОГ КРАЈА

Светом заупокојеном литургијом почело је обиљежавање осамдесет година од мученичког страдања народа корићког краја. Парастос страдалницима код спомен-костурнице ће бити одржан у 10:30, а након тога слиједе пригодне бесједе.

Обавјештење

Из Фондације “За породицу” обавјештавају све привредне субјекте из Билеће који се баве малопродајом роба и услуга и крајњим потрошачима да подрже 217 Поносних породица Билеће на тај начин што ћете се укључити у пројекат “Пријатељи породице”.

ОБАВЈЕШТЕЊЕ

Из Одјељења за привреду, друштвене дјелатности и инспекцијске послове општине Билећа обавјештавају породице са троје и више дјеце, које су поднијеле захтјеве за „ПОНОСНУ КАРТИЦУ“ да ће подјела истих бити у петак 04.06.2021.године, са почетком у 12:00 часова у Дому културе „Јевто Дедијер“.