Вујовић и Бајовић на радном састанку са Даријом Кисић, министарком за бригу о породици и демографију Србије

Начелник општине Билећа Веселин Вујовић и његов замјеник Никола Бајовић, данас су били гости у Влади Републике Србије, гдје их је примила Дарија Кисић, министарка за бригу о породици и демографију Србије.
“За реализацију многих пројеката у Билећи потребна је помоћ, а с обзиром да смо и до сада имали добру сарадњу са Владом Србије, одлучили смо да им се опет обратимо. Овај пут смо наишли на потпуно разумијевање министарке за бригу о породици и демографију Србије, Дарије Кисић, коју коријени вежу за Билећу, гдје је и стекла дио свог образовања”, изјавио је начелник општине Билећа Веселин Вујовић.

Замјеник начелника општине Билећа Никола Бајовић је сигуран у успјешну сарадњу учесника данашњег састанка.
“На састанку се разговарало управо о пројектима, који чекају на реализацију. Влада Србије би могла помоћи у реализацији истих. Захваљујемо се прво на љубазном дочеку, а потом на јако конструктивном састанку. Сигурни смо да помоћ неће изостати, а нама преостаје да преузмемо сљедеће кораке, односно реализујемо неке од закључака данашњег састанка”, додао је Бајовић.