Пријем за нашу златну атлетичарку

Начелник општине Билећа Веселин Вујовић приредио је данас свечани пријем за нашу златну атлетичарку Глорију Куреш.”Срећна сам што сам у свој град донијела прегршт медаља и захвална свима који су ми помогли. Сматрам да се уз труд, рад и залагење може све постићи. Надам се да ће у општини у наредном периоду више пажње посветити спорту” каже Глорија. Административна служба општине Билећа обезбиједила је новчану награду за успјешну атлетичарку. “Част нам је угостити овако успјешног спортисту. Желимо јој још више медаља и признања. Име наше општине представља у најљепшем свјетлу, истакао је начелник општине Веселин Вујовић. Глорија наставља путем успјеха, а од ове године је бруцош. на Факултету за физичко васпитање.