Начелник општине Билећа угостио управу фудбалског клуба ,,Херцеговац”

Веселин Вујовић, начелник општине Билећа, угостио је данас у свом кабинету управу Фудбалског клуба „Херцеговац“. Крај године је вријеме када се сумирају резултати, а наши фудбалери истичу да су задовољни резултатима постигнутим у години на измаку.

„Захваљујемо се начелнику и општини на подршци коју нам пружају. Начелнику смо уручили симболичан поклон, дрес нашег клуба и честитали празнике. Клубу смо подигли здраве темеље, са свим органима по Закону о спорту РС. Имамо око 150 дјечака у свим категоријама. Наши катеди се такмиче у лиги БиХ, а пионири и предпионири у лиги РС, имамо школу фудбала која учествује у разним такмичењима. Ову годину смо почели турниром у Дубаиjу, који нас је мотовисао да вриједније и боље радимо и тренирамо. Упркос тешкој материјалној ситуацији, годину завршавамо са минималним дуговима. Главни циљ нам је социјализација дјеце, да наши дјечаци буду добри људи и да знају да се понашају.Желимо да наша дјеца буду амбасадори нашег града“, каже Божо Рогач, један од тренера ФК „Херцеговац“.

Веселин Вујовић, начелник општине Билећа, честитао је божићне и новогодишње празнике нашим фудбалерима и изразио наду да ће наредне године општина моћи пружити бољу финансијску помоћ свим спортистима у Билећи.

Подјелом пакетића најмлађим члановима, ФК „Херцеговац“ завршава полусезону и одлази на зимску паузу. Стотину двадесет дјечака вечерас је добило новогодишње пакетиће које су обезбједили спонозори и пријатељи Фудбалског клуба „Херцеговац“.