Oдржан састанак Форума за безбједност општине Билећa

Данас је одржан састанак Форума за безбједност општине Билећa на ком је разговарано о години која је на измаку, актуелним проблемима у заједници, као и о организацији служби уочи новогодишњих и божићних празника.Утврђено је да је безбједоносна ситуација стабилна, али да треба предузети превентивне радње поводом предстојећих празника како не би дошло до нарушавања јавног реда и мира.„На крају године сумирамо проблеме које смо идентификовали на претходним састанцима и разматрамо постојеће, како би донијели мјере безбједности у нашој општини. Појачаћемо мјере безбједности током празника путем полицијских службеника и комуналне полиције. Апелујемо на грађане да не користе пиротехничка средства током празника, а у томе ће помоћи и образовне установе које ће ђаке упознати о последицама употребе пиротехничких средстава“, рекао је Милорад Војновић предсједник Форума за безбједност. На данашњем састанку једногласно је изабран нови предсједник Форума за безбједност, а то је Огњен Капор начелник Одјељења за привреду, друштвене дјелатности и инспекцијске послове Општине Билећа.